O nás

Royal Tech

Royal Tech s.r.o. je společnost založená v roce 2009, která se zaměřuje na oblast vnitřních sportovišť. Společnost se postupně vypracovala na jednoho z významných dodavatelů sportovních podlah v České republice.

 

Nabízíme kompletní řešení pro rekonstrukce vnitřních sportovišť, včetně stěnových obkladů, stropních podhledů, sportovního vybavení, osvětlení a akustiky. Naši odborníci jsou schopni nabídnout řešení přímo na míru pro investora a podporovat projektanty.

 

Jako partnerská společnost výrobců sportovních podlah, jako jsou Junckers, Gerflor – Taraflex, Connor, Conica apod., jsme schopni nabídnout řešení přesně podle potřeb našich zákazníků. Navíc zajišťujeme pravidelný servis a nastavujeme optimální údržbu pro naše zákazníky.

 

V Royal Tech s.r.o. nám jde o to, abychom poskytovali komplexní a kvalitní služby v oblasti vnitřních sportovišť, ať už se jedná o sportovní haly, školní tělocvičny, víceúčelové sály, sokolovny, posilovny atd.

Kontaktní formulář

Potřebujete více informací ohledně našich referencí, využitých materiálů nebo konkrétní specifikace k vašemu výběrovému řízení?
Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás.    Dodavatelé