image

Junckers

Junckers – kvalita vítězí

Po celém světě existuji sportoviště, která v současné době úspěšně využívají sportovních podlah Junckers pro mezinárodní utkaní, národní a místní ligové soutěže. Sportovní podlahy Junckers se honosí řadou mezinárodních certifikací: FIBA Level I, IHF, BWF a WORLD SQUASH FEDERATION.

Palubovky Junckers – vyrobeno pro sport

Sportovní podlahy Junckers tvoři dvě lamely tloušťky 22 mm ze silného a tvrdého dřeva, které jsou rybinovitým spojem sestavené do jedné parketové desky. V průběhu výroby je zpracovávané dřevo několikrát probíráno a kontrolováno, takže mate naprostou jistotu, že se k výrobě sportovních palubovek využívá pouze to nejkvalitnější dřevo. Prkna jsou 3.7 m dlouhá (každá deska má cca 0.5 m2) s perem a drážkou po obvodu. To zajišťuje optimální pevnost a rychlou a hlavně snadnou instalaci.

Kvalitní povrchová úprava

Podlahy Junckers jsou již z výroby povrchově upravené několika vrstvami vysoce houževnatého polyuretanového laku. Lakování probíhá za optimálních podmínek přímo v továrně, což znamená, že po položení palubovky postačí pouze vyznačit barevné plochy a čáry a případně přidat jednu vrstvu bezbarvého laku Junckers pro optimální ochranu povrchu palubovky.

Kompatibilní s normami

S novou evropskou normou EN 14904 došlo k harmonizaci cele řady důležitých a závažných jednotlivých evropských norem; např. BS a DIN. Vysoce odolné sportovní podlahy Junckers jsou přizpůsobené normě DIN 18032, část 2 a také novým EN normám. Všechny sportovní podlahy Junckers splňuji nařízení norem BS 7044, část 4.

Spojení s podlahovým topením

Sportovní podlahy Junckers s podlahovým vytápěním byly testovány ve spojení s podlahovým vytápěním již dávno před tím, než se stalo podlahové vytápění běžnou součásti staveb. Existuje zde mnoho faktorů, které je nutné akceptovat pro správné řešeni podlahového systému – například velikost a izolace stavby. Je proto nezbytné před finálním rozhodnutím vždy kontaktovat technické odděleni Junckers a také dodavatele podlahového systému.

Nabídka systémů

Junckers nabízí systémy sportovních podlah zahrnující úplné spektrum od běžně zatížené po extrémně zatížené sportovní podlahy. Běžně zatížené podlahy jsou vhodné zejména pro taneční studia, aerobic a zdravotní studia, zatímco extrémně zatížené podlahy uspokojí poptávku významných sportovních akci a turnajů.

DuoBAT 120+ je system sportovní podlahy založeny na dvojitém roštu, na vynikající schopnosti tlumeni nárazů, pružnosti a odrazu míče.
– vysoce výkonný sportovní systém
– navržený pro instalaci na hladký nebo hrubý podklad
– flexibilní systém s konstrukční výškou minimálně 120 mm + vyrovnávací materiál
– zakryje izolaci, ventilaci, kabely a trubky

UnoBat 62+ je systém sportovní podlahy založeny na jednoduchém roštu, na vynikající schopnosti tlumeni nárazů, pružnosti a odrazu míče.

– vysoce výkonný sportovní systém
– navržený pro instalaci na hladký nebo hrubý podklad
– flexibilní systém s konstrukční výškou minimálně 62 mm + vyrovnávací materiál
– umožňuje výběr ze dvou vzdáleností roštu (336 mm a 411 mm)

UnoBat 45 je systém sportovní podlahy založeny na jednoduchém základním roštu, který poskytuje shodné tlumení nárazu a odrazu míče.

– vysoce výkonný sportovní systém, navržený pro instalaci na rovný nebo hrubý podklad
– fixní systém s celkovou konstrukční výškou 45 mm
– umožňuje výběr ze dvou vzdálenosti roštu (336 mm a 411 mm)
– možnost případné demontáže

CLIP System je systém sportovní podlahy založeny na plovoucím způsobu pokládky na pružný podklad pomoci unikátních klipů.

– výkon závisející na podkladu a síle pružné podložky
– určený pouze pro instalaci na rovný podklad
– celková konstrukční výška 27 nebo 32 mm dle zvolené podložky
– možnost případné demontáže

PORTABLE System je rozebíratelná plovoucí sportovní podlaha tvořena z modulů navzájem spojených kovovým zámkem a volně kladených na pružnou podložku.

– výkon závisející na podkladu a síle pružné podložky
– určený pouze pro instalaci na rovný podklad
– dokonalé řešení pro plochy s různými účely použití (multifunkční arény, ledové plochy)
– snadná a rychlá montáž a demontáž

Sportovní podlahy Junckers jsou kompletním řešením. To znamená, že výběr je mnohem snažší a zároveň poskytuje řešení, kde bylo vše branou v úvahu. Tato řešeni byla pečlivě testovaná ne pouze továrnou Junckers, ale také ve sportovních halách a stadionech po celém světě. To je Vaše garance pro zcela bezstarostné a bezproblémové využívaní sportovních podlah Junckers. Technicky poradce je Vám kdykoliv k dispozici pro poskytnutí odborné rady nebo nalezení vhodného řešeni instalace pravě pro Váš individuální projekt.

Kontaktní formulář

Potřebujete více informací ohledně našich referencí, využitých materiálů nebo konkrétní specifikace k vašemu výběrovému řízení?
Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás.    Dodavatelé