image

Conica

Conica

S rostoucí oblibou volnočasových aktivit a zvýšenou péčí o vlastní zdraví se zvyšuje i zájem o víceúčelové sportovní haly, kde je velká možnost aktivit od fotbalu, házené, volejbalu přes basketbal, badminton, aerobic atd. To je důvod, proč jsou povrchy navrhovány hlavně pro víceúčelové využití. Takový halový povrch musí odolat nejen při fotbalu, ale musí být odolný i vůči kolům nebo nárazům hokejek. K těmto aktivitám si můžeme přidat ještě výstavy nebo večerní tancování, a tím se povrch stává předmětem s širokým využitím, nejen výhradně sportovním.

Kombinace znalostí, léta zkušeností a neustálý výzkum zaručuje povrchy výjimečné kvality.

Optimální kvality povrchu dosahujeme používáním nejkvalitnějších surovina profesionálním systémem pokládky.

Systém se pokládá jednolitě – bez spojů, vrstva na vrstvu tak, aby splnil všechny Vaše požadavky: např. na barevnost, členění hracích ploch, design a vztah k životnímu prostředí.

Nejvíce používaným a nejznámějším systémem je CONIPUR® HG

Conipur HG je bodově elastický halový sportovní povrch. Prefabrikovaný nebo přímo na místě aplikovaný elastický povrch s 2–3 mm PUR vrchní vrstvou, překrytý matovým vrchním nátěrem.

Splňuje všechny důležité mezinárodní normy, např. DIN 18032, čl. 2, EN 14904, certifikaci IHF a FIBA.

Využití: víceúčelové sportovní haly, gymnastické haly, školní tělocvičny.

Kontaktní formulář

Potřebujete více informací ohledně našich referencí, využitých materiálů nebo konkrétní specifikace k vašemu výběrovému řízení?
Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás.    Dodavatelé